فرماندار جم خبر داد: فعالیت 40 پزشک متخصص و فوق‌تخصص در شهرستان جم

8 دی 1393
فرماندار جم از فعالیت 40 پزشک متخصص و فوق‌تخصص در شهرستان جم خبر داد.

عبدالله نادری اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در بخش سلامت اقدامات ارزشمند و مهمی انجام داده و این خدمات موجبات رضایتمندی مردم در نقاط مختلف کشور شده است.

وی افزود: افزایش کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و کاهش چشمگیر هزینه‌های درمانی امری بی‌نظیر در حوزه سلامت است و به فضل خدا این روند با شتاب و کیفیت بهتری تداوم خواهد یافت.

فرماندار جم خاطرنشان کرد: بیمارستان توحید جم با کادری مجرب و متخصص و امکاناتی بسیار خوب به مردم این شهرستان خدمات‌رسانی می‌کند و روز به روز شاهد بهبود خدمات توسط سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در این منطقه هستیم.

نادری از فعالیت 40 پزشک متخصص و فوق‌تخصص در شهرستان جم خبر داد و افزود: در حال حاضر بیش از 40 متخصص در 14 رشته تخصصی به ارائه خدمات به مردم شهرستان جم می‌پردازند که امیدواریم با جذب تعداد بیشتری متخصص به نیازهای درمانی مردم پاسخی شایسته بدهیم.

وی یادآور شد: با حمایت دانشگاه علوم پزشکی استان در تکمیل کادر تخصصی درمانی، می‌توان همه نیازهای تخصصی مردم را در شهرستان مرتفع کرد که دانشگاه علوم پزشکی استان تاکنون عملکردی مطلوب داشته است.

فرماندار جم در پایان متذکر شد: در روستاهای مختلف شهرستان جم شاهد ارائه خدمات بهداشتی در حد بسیار خوب هستیم و امیدواریم با تجهیز خانه‌های بهداشت این روند تداوم یابد.


کلمات کلیدی:
فرماندار     جم    
تعداد بازدید:   ۱۹۷

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >