استخدام قراردادی نیروی پرستار

تاریخ نامه: 25 خرداد 1393
شماره نامه: 273/100
 
اطلاعیه  |   

بسمه تعالی

به دستور وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، دکتر سیدحسن هاشمی ، با توجه به بعضی از دانشگاه مبنی بر بکارگیری نیروی انسانی در رشته شغلی گروه پرستاری (‌شامل مشاغل پرستاری ، اتاق عمل ، هوشبری ، و بهیار ) جهت ارائه خدمت بهتر به مردم عزیز در بیمارستان ها در راستای اجرای طرح در تحول سلامت ، موارد ذیل جهت اجرا ابلاغ می شود :‌

1- بکار گیری نیروی جدید در مشاغل چهارگانه فوق صرفا از محل اعتبارات ابلاغی بسته هتلینگ طرح تحول سلامت مجاز می باشد و هر گونه پرداخت از محل درآمد عمومی یا درآمد اختصاصی بدین منظور ممنوع می باشد .

2- اعتبارات ابلاغی برنامه ارتقاء هتلینگ طرح تحول سلامت (‌شامل اعتبارات کمک به نوسازی هتلینگ و پرداخت مابه التفاوت تعرفه هتلینگ تا قیمت تمام شده )‌به هر بیمارستان شامل اقدامات اصلاحی فیزیکی و تجهیزاتی مرتبط با هتلینگ و نیز مربوط به تامین نیروی انسانی مورد نیاز است . به رئیس محترم هر بیمارستان در چارچوب تامین حداقل استاندارد مورد تایید تیم های ارزیاب ستاد کشوری تحول سلامت ، تفویض اختیار می شود که با توجه به اولویت های خاص هر بیمارستان هم زمان با اقدامات اصلاح فیزیکی و تجهیزات مرتبط با هتلینگ اقدام به تامین نیروی انسانی گروه پرستاری نمایند .

3- سقف مجار نیروی انسانی در چهار رشته شغلی فوق تا تاریخ 31/3/93 توسط ستاد کشوری اعلام خواهد شد .

ضروری است  مسئولین هر بیمارستان با توجه به اعتبارات ابلاغی سال 1393 ، مذکور در بند 2 اقدامات لازم  برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز از تاری خاول تیرماه تا آخر سال را انجام داده و از طریق دانشگاه مربوطه به معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوغ اعلام نمایند.

4- نحوه بکارگیری نیروی انسانی مطابق با تبصره 5 ماده 31 آئین نامه اداری استخدامی اعضاء غیرهیأت علمی نسبت به جذب نیروهای کارآمد در فضای رقابتی اقدام نمایند .


دریافت فایل پیوست نامه

   

تاریخ بروز رسانی:   25 خرداد 1393

تعداد بازدید:   ۲
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >