همکاری بیمارستانهای انحصاری در طرح تحول

تاریخ نامه: 18 خرداد 1394
شماره نامه:
 
اطلاعیه  |   

پیرو درخواست مکرر برخی از دانشگاههای علوم پزشکی مبنی بر همکاری بیمارستانهای منحصر بفرد در طرح تحول نظام سلامت و مطابق با تبصره بند (ب) آئین نامه اجرایی تبصره 41 قانون بودجه سال 93 مبنی بر همکاری بیمارستانهای غیر دولتی در برنامه تحول با توافق با وزارت بهداشت ، به استحضار میرساند دانشگاههای علوم پزشکی با درخواست بیمارستانهای انحصاری می توانند در قالب قرارداد پیوست با بیمارستانهای فوق همکاری نمایند .

برنامه قابل اجرا در این بیمارستانها شامل برنامه کاهش پرداختی بیماران بستری و رایگان نمودن زایمان طبیعی مطابق با دستورالعمل پیوست خواهد بود .

برنامه های ارتقا کیفیت ویزیت پزشکان ، حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم ، حضور پزشکان متخصص مقیم در بیمارستان ، فقط برای پزشکان دارای رابطه استخدامی با دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی که با این بیمارستانها همکاری می نمایند مطابق با دستورالعمل ها ابلاغی تحول نظام سلامت ، قابل اجرا خواهد بود .

لازم به ذکر است کلیه پرداخت ها به این بیمارستانها به صورت عملکردی خواهد بود که ماهانه توسط دانشگاههای علوم پزشکی پرداخت خواهد شد و اعتبار لازم بر اساس اسناد ارسالی توسط طرح تحول نظام سلامت به دانشگاهها تخصیص داده خواهد شد .

 


دریافت فایل پیوست نامه

   

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1394

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >